Naše služby

Stěhování bytů, domů, kanceláří

Provádíme stěhování bytů, domů či kanceláří vč. demontáže a následné montáže nábytku. Vše pečlivě obalíme a uložíme tak, aby nedošlo k poškození během převozu
 

Převozy, auto s řidičem

Sháníte pouze nákladní auto? Možnost zapůjčení vozu s řidičem, který náklad na autě uloží tak, aby nepřišel k újmě během transportu.
 

Stěhování na klíč

Dnes je již ve světě běžné, že stěhovací firmy udělají všechny balící práce za Vás.    I my jsme schopni Vám všechny věci bezpečně zabalit do krabic, přehledně popsat a vytvořit seznam. Rovněž také vše zase vybalíme a uložíme dle Vašich požadavků.

Stěhování pianin, klavírů

Pianino či klavír pro nás není problém. Pomocí našich manipulačních prostředků si poradíme i s těmito nástroji.
 

Vyklízení pozůstalostí

Vyklidit pozůstalost je pro mnohé citlivou záležitostí. My ji za Vás vyklidíme a byt připravíme k předání.

Zapůjčení přepravek

Na knihy, křehké věci a nádobí se velmi hodí stohovací plastové přepravky s nosností 15 kg. které Vám jsme schopni zapůjčit. Zavolejte si   o ně při objednávce Vašeho stěhování.

Likvidace nábytku

Starou skřín, lednici či sedačku sneseme, naložíme a odvezeme do sběrného dvora,
 

Obalový materiál

Při každém stěhování používáme k probalení nábytku deky, dle potřeby balíme do smršťovací folie. Cena folie je zahrnuta v ceně stěhování. Dále jsme schopni zajistit další obalový materiál dle Vašich požadavků.
 

Montáž nábytku

Některé návody k montáži nábytku jsou mnohdy složité jak žebřík. My Vám nábytek z obchodu přivezeme, sestavíme a ustavíme na místo.